KosovaOnline.Tk - Muzikë shqip, Lajme, Humor, Tv shqip, Meditime, Forum

 
 
 
 
 
 
 
 


Poloni: Varroset presidenti i ndjerë  
Arkivolet me trupat e pajetë të presidentit të Polonisë, Leh Kazcinski, dhe të bashkëshortes së tij, të dielën nga Varshava kanë arr
 
                          Lexo më shum
 

Rumania shtyn përdorimin e euros
Rumania do ta shtyjë përdorimin e euros, të planifikuar për vitin 2015, sepse nevoitet përgatitje më e gjatë dhe për ndryshimin e sistemit monetar, njoftoi guvernatori i Bankës Qendrore, Mugar Isaresku.
  
                                          Lexo më shum
 

 Shqiptarët kreatorë të fitores së Sonnenhofit  
Skuadra e futbollit Sonnenhofi duke iu falënderuar dy futbollistëve shqiptarë, Shaban Ismajlit dhe Abedin Krasniqit, shënuan fitore me rezultat 2:0 kundër skuadrës së Munich 1860 Amatorë.
 
                                      Lexo më shum
 

AutoDesk Homestyler, dizajn i lehtë 3D pa pagesë   
AutoDesk ka punuar e përkushtim për veglën e tyre pa pagesë online për dizajn 3D të shtëpisë. Vitin e kaluar, ka debutuar Project Dragonfly dhe përshtypjet e para për të ishin mjaft mbresëlënëse.

                                  Lexo më shum

 Bar xhelozon të dashurin Leo   
Bar Rafaeli po bën c'është e mundur që të xhelozojë të dashurin e saj Leonardo di Caprio. Modelja shfaqet shumë pranë një mashkulli plot muskuj, më seksi dhe joshëse se kurrë, në një set fotografik për revistën "Interview".
Partnerja e Leo-s, 'luan' duke marrë poza tërheqëse e veshur me bikini shik dhe të sofistikuar, si dhe me një palë sandale me taka të larta.E gjithë kjo situatë është krijuar për shkak të punës dhe me siguri Leo do ta falë, duke qenë se ka edhe më shumë klas se Bar...!
                                       Lexo më shum